Strona główna » Nasze usługi » Zbadaj oczy »

W Bottled zasięgniesz najlepszej porady okulistycznej - zapytaj!

 

Astygmatyzm Nadwzroczność to wada refrakcji oka, która sprawia, że ​​rzeczy wyglądają zbyt blisko

Wybierz się na konsultację z lekarzem okulistą i zdiagnozuj problem!

Nie ma jednego lekarstwa na nadwzroczność, ale leczenie zwykle obejmuje korektę wady refrakcji

Nadwzroczność jest powszechnym schorzeniem, w którym ludzie mają trudności z wyraźnym widzeniem obiektów znajdujących się w zbliżeniu. Objawy nadwzroczności mogą obejmować zmęczenie oczu, bóle głowy, niewyraźne lub zniekształcone widzenie na odległość oraz problemy z czytaniem drukowanych materiałów.

Objawy nadwzroczności różnią się w zależności od poziomu nadwzroczności. Ogólnie rzecz biorąc, osoby z nadwzrocznością mogą mieć trudności z czytaniem, a także z widzeniem odległych obiektów.

Poznaj wszystkie objawy

 

 

Osoby z nadwzrocznością mają większą niż zwykle krzywiznę rogówki

Objawy nadwzroczności różnią się w zależności od poziomu nadwzroczności. Ogólnie rzecz biorąc, osoby z nadwzrocznością mogą mieć trudności z czytaniem, a także z widzeniem odległych obiektów. Specjaliści ds. zdrowia oczu często przepisują okulary lub soczewki kontaktowe w leczeniu nadwzroczności.

Leczenie zwykle koncentruje się na korekcji wady refrakcji, która powoduje nadwzroczność.

Według American Academy of Ophthalmology istnieją trzy rodzaje nadwzroczności, krótkowzroczności, astygmatyzmu i nadwzroczności (czyli nadwzroczności). Nadwzroczność jest błędem refrakcji, który powoduje, że dana osoba widzi rzeczy na odległość niewłaściwie, podczas gdy pozostałe dwa rodzaje błędu refrakcji powodują, że ludzie widzą rzeczy poprawnie, ale w mniejszym stopniu.

Najlepsze opieka dla Twoich oczu!

Nadwzroczność to powszechny problem ze wzrokiem, w którym ludzie mają zbyt dużą krótkowzroczność (krótkowzroczność). Osoby z nadwzrocznością widzą rzeczy z bliska lepiej niż osoby bez tej choroby. Objawy nadwzroczności mogą się różnić, ale mogą obejmować: problemy z czytaniem, pracą lub zabawą z bliska.

Chociaż z tym schorzeniem rodzą się osoby z nadwzrocznością, może to pogorszyć czynniki środowiskowe, takie jak spędzanie dużej ilości czasu w pomieszczeniach lub noszenie okularów, które nie zapewniają wystarczającej ilości światła przez nie filtrującego.

Pomoc okulistyczna specjalnie dla Ciebie

Zapisz się na badanie wzroku i poznaj diagnozę!