Sprawdź usługi »

Astygmatyzm to stan, który może być trudny do opanowania, ale dostępne są opcje leczenia!

Pomożemy Ci w walce z astygmatyzmem! Kompleksowe leczenie

Astygmatyzm to stan, w którym oczy nie skupiają się wyraźnie na obiekcie ze względu na kształt rogówki

Nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ najlepszy sposób leczenia astygmatyzmu będzie się różnić w zależności od ciężkości schorzenia, wieku osoby i innych czynników zdrowotnych oraz konkretnego leczonego problemu ze zdrowiem oczu.

Astygmatyzm to powszechny problem ze wzrokiem, w którym oko nie widzi wyraźnie z powodu nieprawidłowej krzywizny soczewki.

Dowiedz się więcej o astygmatyzmie check

Co to jest astygmatyzm?

Jakie są objawy astygmatyzmu?

Jak leczyć astygmatyzm?

logo

U nas uzyskasz pomoc dla swoich oczu! - Zapisz się na badanie

Zniekształcenie może powodować objawy, które różnią się w zależności od osoby, ale mogą obejmować niewyraźne widzenie, trudności z koncentracją na bliskiej odległości i odblaski. Leczenie astygmatyzmu zazwyczaj obejmuje okulary lub soczewki kontaktowe w celu skorygowania kształtu soczewki.

Powszechnie stosowane metody leczenia astygmatyzmu obejmują okulary, soczewki kontaktowe i chirurgię oka.

Najczęstszym objawem astygmatyzmu jest zmęczenie oczu, które jest ogólnym określeniem zmęczenia i bólu oczu. Inne typowe objawy astygmatyzmu to trudności z wyraźnym widzeniem, niewyraźne widzenie, czerwonawe lub żółte widzenie oraz bóle głowy.

Nie martw się - pomożemy Ci w lepszym widzeniu

Objawy astygmatyzmu mogą się różnić w zależności od osoby, ale często obejmują trudności z czytaniem tekstów o niższej rozdzielczości, zmęczenie po długich godzinach oglądania lub bóle głowy.

Może to być spowodowane wieloma czynnikami, takimi jak wysoka krótkowzroczność, nadmierna krzywizna rogówki lub nieregularna gałka oczna.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Tu uzyskasz pomoc okulistyczną od zaraz!